Яловичина (реберця)

Відтепер, вам не потрібно витрачати такий дорогоцінний час на пошуки здорових, корисних продуктів у магазинах, та на ринках, переплачувати за сумнівну якість, а потім надриватися, щоб донести сумки додому. Ми «Farmer Food», компанія, яка перш за все робить доступним правильне харчування в Україні, змінює культуру споживання та прививає звичку дбати про своє здоров'я, адже воно починається з тарілки!

Як нам це вдається? Спочатку ми особисто перевіряємо якість продукту, необхідну документацію, стан ферми чи господарства, звертаємо увагу на малі сільські господарства і крафтових постачальників, які не працюють на мас маркет, і здатні дійсно на 100% контролювати якість виробництва і продукту, а не гнатися за великими обсягами. Закуповуємо у сертифікованих постачальників продукти, після чого, напряму, без посередників постачаємо товар вам. Таким чином ви не тільки отримуєте продукти швидко та за адекватні гроші, але й вносите свій вклад в розвиток малого сільського господарства в Україні.

«Farmer Food» - можливість харчуватися здорово!
Опис
Iнші продукти
100%
organic
fresh
product
premium
quality
Вартість (100 г):
8.70 грв.
Постачальник: Васюта Людмила Михайлівна
Місто: Лубни
дізнатися більше про постачальника
Вартість за підпискою (100 г):
7.80 грв.
Підписка - це план поставки замовлень для вас. Він складається від 4 заявок на поставку продуктів в місяць.

Це дозволяє нам планувати виробництво і логістику, а вам отримувати вигідні ціни.
Фермер
Farmer Food
Покупці
Як ми працюємо
Ми співпрацюємо з українськими фермерськими та приватними господарствами.

Перед початком роботи з постачальником, ми особисто перевіряємо якість продукту, необхідну документацію, стан ферми чи господарства. У нас невеликий асортимент, це дає можливість приділяти цим питанням максимум уваги і виправдати ваші очікування!

Ми вибираємо малі сільські господарства і крафтових постачальників, які не працюють на мас маркет і здатні дійсно на 100% контролювати якість виробництва і продукту, а не гнатися за великими обсягами.