Як часто ви купуєте продукти? Ми впевнені, що часто!
Вас завжди влаштовує якість продукту? Скоріш за все ні!
Навіщо ми створили проект Farmer Food?
Ми засновники проекту, Михайло та Євген. Ми такі ж як і ви. У нас є сім'ї, діти і робота!

Який у нас вибір
при купівлі продуктів харчування у великому місті? Є ринки, супермаркети, магазини біля будинку і різні сервіси доставки ...
Вітаємо!
Ми випробували всі варіанти...
Ми випробували всі варіанти і, на жаль, кожен з них, має свої як плюси так і мінуси. Але найголовніше, що купити свіжий, здоровий продукт (якщо пощастить) можна тільки на ринку в певні дні. А їздити туди не завжди є час, а іноді, і бажання ...
Якби у нас була бабуся в селі...
Ми подумали, як би круто було, якщо б у нас була бабуся в селі, і коли потрібно, вона передавала нам найпотрібніші продукти.

Але, на превеликий жаль, у нас немає такої бабусі в селі, та це не змінює справ! Ми прагнемо мати можливість отримувати здоровий, корисний продукт оперативно за адекватні гроші!
Ми прагнемо отримувати здоровий продукт!
Чому у нас саме такий асортимент?
Формуючи асортимент, ми проаналізували Топ продуктів, які знаходяться у нас в холодильнику і які дуже складно оперативно купити або замовити (навіть за будь-які гроші) свіжим і якісним, не витративши на це пару годин свого життя і бензину ...
Так народилася ідея сервісу доставки здорових продуктів Farmer Food
Чому нам можна довіряти?
Для нас farmerfood.com.ua це можливість дійсно змінити культуру споживання і дати змогу кожному отримувати здоровий продукт оперативно і за адекватні гроші!
Де ми робимо закупівлю?
Ми співпрацюємо з українськими фермерськими та приватними господарствами.

Перед початком роботи з постачальником, ми особисто перевіряємо якість продукту, необхідну документацію, стан ферми чи господарства. У нас невеликий асортимент, це дає можливість приділяти цим питанням максимум уваги і виправдати ваші очікування!

У кожній картці товару, знаходиться детальна інформація про постачальника.

Ми вибираємо малі сільські господарства і крафтових постачальників, які не працюють на мас маркет і здатні дійсно на 100% контролювати якість виробництва і продукту, а не гнатися за великими обсягами.